Vizyonumuz

Bilim ve Teknolojik gelişmeleri, kurum kültürü içinde benimseyip yaşayan, tüm evrenin (insanlığın, çevrenin vb.) gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile Ulusal ve Uluslararası düzeyde bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

Toplumsal sorumluluk bilincine sahip ekip arkadaşlarımız ile bilim ve teknolojik gelişmeleri ve üretilen bilginin hızla yayılmasına ve kurumsal başarınızı üst düzeye çıkarmak için çalışırız.

1. "Ulusal ve Uluslararası Hizmet",

2. "Ulusal ve Uluslararası Şirket",

3. "Ulusal ve Uluslararası Adres",

4. "Ulusal ve Uluslararası Marka",

"Serverip SIRvermez Uluslararası Bilgi Teknolojileri İnternet ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin" hedeflerinin arasında yer almaktadır

"Pride of Turkey"

"Türkiye'nin Gururu olmak için yola çıktık"


Serverip Sırvermez Uluslararası Bilgi Teknolojileri İnternet ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'mizin yapmış olduğu Proje "KOSGEB" tarafından desteklenmektedir.

Tüm + bonus card’lara 3 Taksit Fırsatı!

EFT ve HAVALE seçeneği ile de ödeyebilir. İsterseniz Kapıda ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.
Alan Adınızı avcunuzdan kaçırmayın. Hemen başvurun alan adınız tescil edilsin. Alan Adı sizi olduğunuz gibi tam bir profesyonel gibi gösteren bir adrestir. Kendi alan adınıza sahip olduğunuzda E-mail'leriniz daha iyi görünür. Her mesaj ile web sitenizi tanıtır. Algı da kalıcı olursunuz. Müşterilerinizin işletmenizi seçme olasılığı artar.

  ALAN ADINIZI KAÇIRMAYIN!

  Bilen bilir "Serverip SIRvermez ® " tercih etmek rahat olmak demektir. Türkiye’nin en prestijli alan adı hizmetini sunan teknoloji şirketi Serverip SIRvermez olarak şimdi işi bir adım daha ileri götürüyor ve Kapıda ödeme imkanı ile Tüm bonus cardlara 3 Taksit fırsatını sizlere sunuyoruz... Sen de şimdi başvurunu tamamla Alan Adın Avucunda Kalsın ve internette keyfini çıkarmaya başla!

   Merak ettiğiniz bir şey mi var?

   Yeni bir web sitesi tasarımına başlamak bizi her zaman heyecanlandırmıştır. Yeni bir firma tanımak, yeni bir sektör tanımak ve bu sektörün ihtiyacını belirlemek, müşterilerinin bakış açılarını görmek işimizi en doğru şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Fikirlerimiz hoşunuza gittiyse, bir kahve içmeye bekleriz.

    Havale ve EFT için Bankanızı Seçin