Kurumsal

Bilişim sektöründe deneyimi ve tescilli markası ile Serverip SIRvermez Uluslararası Bilgi Teknolojileri; Alan Adı Tescili, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, 3D Fotoğraf Çekimi, Firmanıza ve işinize özel , özgün, dinamik, akıcı ve Profesyonel Web Tasarımı çözümleri ve yazılımları alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimiz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet politikası ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürünü ve hizmeti deneyimi ile tespit ederek dünya vitrininizi tasarlamayı ve sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir.

Kurumsal Firmanıza Hizmet Etmekten Gurur ve Övünç Duyarız...

Tüm + bonus card’lara 3 Taksit Fırsatı!

EFT ve HAVALE seçeneği ile de ödeyebilir. İsterseniz Kapıda ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.
Alan Adınızı avcunuzdan kaçırmayın. Hemen başvurun alan adınız tescil edilsin. Alan Adı sizi olduğunuz gibi tam bir profesyonel gibi gösteren bir adrestir. Kendi alan adınıza sahip olduğunuzda E-mail'leriniz daha iyi görünür. Her mesaj ile web sitenizi tanıtır. Algı da kalıcı olursunuz. Müşterilerinizin işletmenizi seçme olasılığı artar.

  ALAN ADINIZI KAÇIRMAYIN!

  Bilen bilir "Serverip SIRvermez ® " tercih etmek rahat olmak demektir. Türkiye’nin en prestijli alan adı hizmetini sunan teknoloji şirketi Serverip SIRvermez olarak şimdi işi bir adım daha ileri götürüyor ve Kapıda ödeme imkanı ile Tüm bonus cardlara 3 Taksit fırsatını sizlere sunuyoruz... Sen de şimdi başvurunu tamamla Alan Adın Avucunda Kalsın ve internette keyfini çıkarmaya başla!

   Merak ettiğiniz bir şey mi var?

   Yeni bir web sitesi tasarımına başlamak bizi her zaman heyecanlandırmıştır. Yeni bir firma tanımak, yeni bir sektör tanımak ve bu sektörün ihtiyacını belirlemek, müşterilerinin bakış açılarını görmek işimizi en doğru şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Fikirlerimiz hoşunuza gittiyse, bir kahve içmeye bekleriz.

    • Analiz ve Projelendirme

     Analiz ve projelendirme sürecimizin başlangıcı firmayla görüşme sırasında elde edilen bilgiler doğrultusunda yola çıkılarak başlar. Web tasarım projelerinde seçilmiş doğru stratejiler, planlanmış analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli sürecini oluşturur. Analiz aşamasında firmanız hakkında tüm bilgiler ve metaryeller toplanır. Firmanızın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Şirketinize ait ürün veya hizmetlere dair yazılı açıklama ve görsel veriler, teknik dökümanlar, referanslar ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları, veritabanı büyüklüğü gibi teknik detaylar belirlenir. Bu süreçte hem firmanın verdiği bilgiler ve örnek sitelerle hem de bizim araştırmamız sonucunda yerli ve yabancı birçok rakip ve benzer siteler araştırılarak en doğru sonuca ulaşılır. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında da web sitesinin tasarımına başlanır.

    • Tasarım

     Tasarım sürecine geldiğimizde firma ve istekleri hakkında edinmiş olduğumuz bilgiler ışığında web sitenizin belli bir konseptte ve belli bir kimlikle oluşmasını sağlarız. Web sitenizde kullanılacak renklerin seçimi, logo, banner ve görsel öğelerin tasarımlarının yapılması profesyonel web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizin de fikri alınarak şekillendirilir. Tasarımı tamamlanan web sitesinin yazılım aşamasına geçilir.

    • Yazılım ve Uygulama

     Bu adımda web site içeriğinin nasıl gösterileceği belirlendikten ve tasarımı tamamlandıktan sonra veritabanı oluşturulması, içerik yönetim sisteminin programlanması ve kodlanmasıyla web yazılım sürecine devam edilir. Uygulama aşamasında da önce html5 ve css3 dediğimiz son teknoloji arayüz kodlaması yapılarak web sitesine can katılır. Arayüz kodlaması ile canlanan web sitesinin daha sonrasında dinamik bir yapıya kavuşması için gerekli alanları yazılımla dinamikleştirilir ve web sitesi yayına hazır hale getirilir.

    • Onay ve Yayın

     Programlanması tamamlanıp testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan projeniz onayınız ile birlikte web adresine yüklemesi yapılır ve yayın hayatına başlar. Arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış (SEO) ve tasarlanmış sisteminizin yaşayan, güncel bir sistem olmasına özen gösterilir. Doğru stratejiler ile hazırlanan profesyonel web tasarım ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olabilirsiniz.