Serverip SIRvermez Uluslararası Bilgi Teknolojileri İnternet ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.

Şirketimiz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet politikası ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürünü ve hizmeti deneyimi ile tespit ederek dünya vitrininizi tasarlamayı ve sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir.

İletişim

Adres: Buttim Uluslararası Ticaret Merkezi D5 5211 Osmangazi / BURSA

http:// www.ServeripSirvermez.com.tr

Email: Plaza@ServeripSirvermez.com

GSM: +90 (535) 228 224 2

Tel: +90 (224) 211 0 991 (pbx)

Fax: +90 (224) 211 0 992

Kurumsal
Misyonumuz - Vizyonumuz-Tescilli Markalarımız
"Pride of Turkey"
"Türkiye'nin Gururu olmak için yola çıktık"

Misyonumuz

...

Ulusal ve Uluslararası Düzeyde Marka ve Kurumunuzun Teknolojik Başarısına katkı sağlamak, Şirketimizin amaçları arasında yer alır. Toplumsal sorumluluk bilincine sahip ekip arkadaşlarımız ile bilim ve teknolojik gelişmeleri ve üretilen bilginin hızla yayılmasına ve kurumsal başarınızı üst düzeye çıkarmak için çalışırız. Kurumların yaşama kaynağı olan kurumsal bilginin önemini; Yönetim Kurulu Başkanımız şirketimizin Sloganı ve Tescilli Markası “Serverip SIRvermez ®” diyerek ifade ediyor.

Vizyonumuz

Bilim ve Teknolojik gelişmeleri, kurum kültürü içinde benimseyip yaşayan, tüm evrenin (insanlığın, çevrenin vb.) gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile Ulusal ve Uluslararası düzeyde bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

Toplumsal sorumluluk bilincine sahip ekip arkadaşlarımız ile bilim ve teknolojik gelişmeleri ve üretilen bilginin hızla yayılmasına ve kurumsal başarınızı üst düzeye çıkarmak için çalışırız.

1. "Ulusal ve Uluslararası Hizmet",

2. "Ulusal ve Uluslararası Şirket",

3. "Ulusal ve Uluslararası Adres",

4. "Ulusal ve Uluslararası Marka",

"Serverip SIRvermez Uluslararası Bilgi Teknolojileri İnternet ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin" hedeflerinin arasında yer almaktadır.

view more
Merak ettiğiniz bir şey mi var?
ServeripSIRvermez®
Müşteri temsilcimiz sizleri ziyaret etsin veya misafirimiz olun ihtiyaçlarınızı değerlendirelim ve firmanız için en doğru çözümleri üretelim.