Serverip SIRvermez Uluslararası Bilgi Teknolojileri İnternet ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.

Şirketimiz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet politikası ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürünü ve hizmeti deneyimi ile tespit ederek dünya vitrininizi tasarlamayı ve sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir.

İletişim

Adres: Buttim Uluslararası Ticaret Merkezi D5 5211 Osmangazi / BURSA

http:// www.ServeripSirvermez.com.tr

Email: Plaza@ServeripSirvermez.com

GSM: +90 (535) 228 224 2

Tel: +90 (224) 211 0 991 (pbx)

Fax: +90 (224) 211 0 992

Web Sitesi Tasarımı
bizi arayınız...
Müşteri temsilcimiz ile temasa geçiniz...
GSM: 0535 228 224 2

DESIGN
Web Dizayn

Web Sitesİ dizaynı


Yazılım Geliştirme
Yazılım Geliştirme

Mobil Uyumlu
Mobil Uyumlu

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Çözüm Üretme
Çözüm Üretme

Video
Video
Profesyonel Cihazlarla Web Uyumlu Video Çekimi
3D Video Çekimi
3 Boyutlu Video Çekimi
360 derece Video Çekimi
360° Video Çekimi

Fotoğraf Çekimi
Fotoğraf Çekimi
Profesyonel Cihazlarla Web Uyumlu Fotoğraf Çekimi
3D Fotoğraf Çekimi
3 Boyutlu Fotoğraf Çekimi
360 derece Fotoğraf Çekimi
360° Fotoğraf Çekimi

E-mail Kurulumu
E-Mail Kurulumu
E-mail kurulumu
E-mail konfigrasyonu

Kurumsal Web Sitesi
Kurumsal Web Sitesi
Kurumsal Web Sitesi

SEO
SEO
Google Seo Hizmeti

Ar-Ge
Ar-Ge
Ar-Ge
Analiz ve Projelendirme

Analiz ve projelendirme sürecimizin başlangıcı firmayla görüşme sırasında elde edilen bilgiler doğrultusunda yola çıkılarak başlar. Web tasarım projelerinde seçilmiş doğru stratejiler, planlanmış analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli sürecini oluşturur. Analiz aşamasında firmanız hakkında tüm bilgiler ve metaryeller toplanır. Firmanızın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Şirketinize ait ürün veya hizmetlere dair yazılı açıklama ve görsel veriler, teknik dökümanlar, referanslar ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları, veritabanı büyüklüğü gibi teknik detaylar belirlenir. Bu süreçte hem firmanın verdiği bilgiler ve örnek sitelerle hem de bizim araştırmamız sonucunda yerli ve yabancı birçok rakip ve benzer siteler araştırılarak en doğru sonuca ulaşılır. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında da web sitesinin tasarımına başlanır.

Tasarım

Tasarım sürecine geldiğimizde firma ve istekleri hakkında edinmiş olduğumuz bilgiler ışığında web sitenizin belli bir konseptte ve belli bir kimlikle oluşmasını sağlarız. Web sitenizde kullanılacak renklerin seçimi, logo, banner ve görsel öğelerin tasarımlarının yapılması profesyonel web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizin de fikri alınarak şekillendirilir. Tasarımı tamamlanan web sitesinin yazılım aşamasına geçilir.

Yazılım ve Uygulama

Bu adımda web site içeriğinin nasıl gösterileceği belirlendikten ve tasarımı tamamlandıktan sonra veritabanı oluşturulması, içerik yönetim sisteminin programlanması ve kodlanmasıyla web yazılım sürecine devam edilir. Uygulama aşamasında da önce html5 ve css3 dediğimiz son teknoloji arayüz kodlaması yapılarak web sitesine can katılır. Arayüz kodlaması ile canlanan web sitesinin daha sonrasında dinamik bir yapıya kavuşması için gerekli alanları yazılımla dinamikleştirilir ve web sitesi yayına hazır hale getirilir.

Onay ve Yayın

Programlanması tamamlanıp testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan projeniz onayınız ile birlikte web adresine yüklemesi yapılır ve yayın hayatına başlar. Arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış (SEO) ve tasarlanmış sisteminizin yaşayan, güncel bir sistem olmasına özen gösterilir. Doğru stratejiler ile hazırlanan profesyonel web tasarım ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

Merak ettiğiniz bir şey mi var?
ServeripSIRvermez®
Müşteri temsilcimiz sizleri ziyaret etsin veya misafirimiz olun ihtiyaçlarınızı değerlendirelim ve firmanız için en doğru çözümleri üretelim.